Мертель вогнетривкий, Хмельницький
Мертель вогнетривкий, Хмельницький
Порошок кислотостійкий
Порошок кислотостійкий

Мертель вогнетривкий шамотний МШ-39 ВАОК

29,50 грн
Ціна вказана за кг
Є в наявності на складі - резервуйте! На складі
Артикул
3010207015
Замовте консультацію менеджера
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!
Характеристики
Технічні характеристики
Торгова маркаВАОК
Країна-виробникУкраїна
ПризначенняВогнезахист
Вогнетривкість, °С1730
Зміст оксидів алюмінію, %39
Транспортування
Упаковкавід 50 кг
Інші характеристики
Область використанняДля печей та камінів

Опис Мертель вогнетривкий шамотний МШ-39 ВАОК

Мертель шамотний МШ-39 - суха термостійкий суміш до складу якої входить мелений порошкок і вогнетривка глина. Суміш може витримувати до 2000 ° С. Це екологічно чистий матеріал, який при нагріванні не виділяє токсичних речовин.

Продукція має різне маркування, що залежить від фізико-хімічних властивостей матеріалу: літери (МШ) означають найменування складу, а цифри - відсоток вмісту оксиду алюмінію (Al2O3).

Призначається для виготовлення розчину, який використовується в процесі зведення камінів і печей. Підходить виключно для шамотної цегли. Цей склад незамінний при виконанні таких робіт, оскільки, крім надійної фіксації, він забезпечує герметизацію, не наражаючись руйнування навіть при дуже високих температурах. Шамотно мертель і цегла мають практично ідентичну структуру. Вже після декількох топок вони утворюють між собою міцну природну зв'язок. В результаті його використання ви отримаєте якісний камін або піч, які будуть служити вам кілька десятиліть.

Шамотна мертель, будучи вогнетривким матеріалом (здатний витримувати вплив відкритого вогню без обмежень), дуже затребуваний в самих різних сферах. У побуті він використовується для кладки камінів, печей в якості будівельного розчину. Цікавий факт полягає в тому, що навіть в печах, які використовуються для випалювання цегли, застосовується розглядається виріб.

Він дуже простий в застосуванні, виготовляється на місці здійснення робіт самим будівельником. З цим впорається навіть новачок.

Крім будівництва печей і камінів, суміш використовується в металургії для виробництва сталерозливних ковшів. У самих різних сферах його застосовуються для обмазки поверхонь, які будуть зазнавати значних термічних навантажень.

переваги:

  • Він може зберігатися необмежений термін. Зрозуміло, при дотриманні умов зберігання (вологість нижче 60%, температура не нижче -50 ° С і не вище + 50 ° С).
  • За термоустойчивости це один з кращих матеріалів. Окремі марки при правильному підборі компонентів здатні витримувати температуру до температури понад 17000 ° С.
  • Міцність не нижче, ніж у шамоту.
  • Простота в експлуатації, не потрібні особливі навички і знання для роботи з ним.


Як приготувати суміш.

Перш ніж розводити матеріал водою, слід знати, що все розчини за участю мертеля поділяються на категорії:

  • рідкі - 13,5 л рідини на 20 кг сухої речовини;
  • полугустой - на 20 кг порошку доводиться 11,8 л очищеної води;
  • густі - не більше 8,5 л на 20 кг матеріалу.


Перші два варіанти застосовуються для створення швів товщиною до 3 мм, третій - більше 3 мм.

Залишити відгук
Ви пишете відгук про товар:Мертель вогнетривкий шамотний МШ-39 ВАОК