Катеринославська цегла ручного формування

Катеринославська цегла ручного формування – це не тільки високоякісний будівельний матеріал, але й унікальна можливість створити неповторний дизайн вашого будинку чи іншої споруди. Використання цієї цегли дає можливість проектувати привабливі та унікальні дизайни інтер'єрів, печей, камінів, димарів, парканів та самих будинків.

Завдяки ручному формуванню, кожна цегла має свою унікальну текстуру та колір, що дозволяє створити неповторну атмосферу в будинку. Облицювання стін чи підлоги цією цеглою додасть вашому інтер'єру особливий шарм та стиль. Крім того, використання Катеринославської цегли для будівництва печей та камінів дозволяє створити неповторний дизайн та забезпечити ефективне опалення приміщення.

Також важливо зазначити, що Катеринославська цегла ручного формування має високу міцність та довговічність, що гарантує надійність та стійкість вашої споруди протягом багатьох років. Отже, використання такої цегли – це не тільки практичне, але й естетичне рішення для вашого будинку чи іншої споруди. Вона додасть вашому об'єкту неповторний шарм та стиль, який буде радувати вас протягом багатьох років.

Розміри Катеринославської цегли

Катеринославська цегла ручного формування виробляється в різних розмірах. Також з неї роблять фасадну плитку шляхом відпилювання лицевих частин з боку ложка.

Основні розміри цегли та плитки наступні:

  • NF (Normaal Formaat) – це стандартний розмір цегли, який становить 250х120х65 мм. Він найбільш поширеніший в Україні.
  • WF (Waal Formaat) – це розмір цегли, який становить 210х100х50 мм. Більше всього використовується для будівництва в Бельгії та Голандії.
  • WDF (Waal Formaat Dubbel) – це потовщений розмір WF і дорівнює висоті NF, який становить 210х100х65 мм.
  • Ригель-формат – це розмір цегли, який становить 500х100х40 мм або 330х120х45 мм. Його ще називають Long Format. Здебільшого він використовується для дизайнерських рішень при будівництві стін для облицювання фасадів будівель та внутрішнього оздоблення.
  • Плитка – це відрізаний ложок цегли NF та WDF форматів товщиною 20 мм, тому її розміри становлять 210х20х65 мм або 250х20х65 мм. Вона використовується для облицювання внутрішніх та зовнішніх стін, та інших поверхонь при декоруванні приміщень.

Усі ці розміри Катеринославської цегли є популярними серед будівельників та архітекторів в тій чи іншій мірі завдяки свойому естетичному вигляду.

Як вибрати оптимальний варіант Катеринославської цегли?

Надання консультацій для замовників та дизайнерів є дуже важливим етапом у процесі створення успішного дизайну. Це дозволяє забезпечити високу якість та ефективність кінцевого результату, а також зменшити ризик помилок та невдач. Консультації допоможуть вам зробити вибір цегли для свого будинку, паркану або інших елементів дизайну. Крім того, професійна думка може бути корисною для замовників, які мають обмежений бюджет або час. Ми допоможемо вам ефективніше використати свої ресурси.

Особисті переваги замовників та їх смак є також важливим фактором при виборі цегли ручного формування Катеринославського завода. Розуміння цих факторів дозволяє дизайнерам та їх клієнтам створювати будинок або інший елемент дизайна згідно потребам та очікуванням. Наприклад, якщо замовник має певні вимоги до кольору або форми цегли, дизайнер враховує це при створенні проекту.

Отже, надання консультацій для замовників та дизайнерів є дуже важливим етапом у процесі роботи відділу продажу 1nl.com.ua. Звертайтесь за допомогою до нашої команди ми з задоволенням Вам допоможемо зробити свій вибір.

Показати більше
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-30 з 91

Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-30 з 91

Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення