Блог

 1. Калькулятор розрахунку цегли

  Підготовчий етап перед будівництвом включає ряд важливих кроків, серед яких попередні розрахунки відіграють ключову роль. На підготовчому етапі дуже важливо прийняти рішення – які матеріали будуть використовуватися в будівництві. Якщо Ваш матеріал – цегла, то калькулятор розрахунку цегли на цьому етапі є надзвичайно зручним і корисним, оскільки він допомагає забезпечити успішне виконання будівельного проекту.

  Читати більше »
 2. Що таке шамотна цегла?

  Шамотна цегла – це вид вогнетривкої цегли, яка виготовляється з шамоту і вогнетривкої глини. Шамот – це дрібнозернистий матеріал, що залишається після обробки керамічних виробів. Шамотна цегла є стійкою до високих температур і хімічних речовин, тому вона широко використовується в промисловості для будівництва печей, топок, плавильних печей та інших вогнетривких конструкцій. Також її використовують для зведення камінів та барбекю.

  Різновиди шамотної цегли розподіляють на категорії за формою, вагою, структурою та призначенням. Розглянемо більш докладніше асортимент вогнетривкої цегли на будівельному ринку України.

  Читати більше »
 3. Цегла ручного формування – це красиво

  Цегла ручного формування – це цегла, яка виготовляється вручну без застосування спеціального обладнання. Вона може бути різноманітних форми і розмірів, що надає будівлі особливого шарму і дозволяє створювати унікальний дизайн. Така цегла виготовляється з різних матеріалів, таких як глина різних видів, пісок, різноманітні добавки, барвники тощо. Вона дуже популярна серед любителів старовинної архітектури та ретро-стилю.

  Цегла ручного формування широко використовується в будівництві для кладки стін, облицювання фасадів, створення внутрішніх і зовнішніх декоративних елементів, арочних конструкцій, колон, огорож, парканів та інших архітектурних елементів. Цеглу ручного формування активно використовують пічники при муруванні печей та камінів, барбекю, мангалів, димарів тощо. Ручна цегла застосовується для створення класичного стилю в будівництві, оскільки має особливий вигляд і текстур

  Читати більше »
 4. Блоки з цементу – які бувають?

  Блоки з цементу – це будівельні матеріали, які виготовляються із суміші цементу, піску та інших домішків. Вони можуть бути різних розмірів та форм. З них зводять стіни, фундаменти, перегородки та інші конструкції.

  Зазначимо, що такі блоки є досить популярним будівельним матеріалом, оскільки вони мають багато переваг, таких як висока міцність, довговічність, здатність протистояти впливам зовнішнього середовища, вогнестійкість та стійкість до вологості. І найголовніше, блоки з цементу є відносно доступними за ціною і можуть використовуватися для будівництва споруд різної складності – гараж, паркан, технічне приміщення тощо.

  Читати більше »
 5. Яка буває цегла?

  Цегла – один з найпопулярніших будівельних матеріалів у світі. Використовується як у великих промислових проектах, так і у зведенні житлових будинків для створення стін, фундаментів, камінів та інших будівельних конструкцій. Вироби можуть бути різних розмірів та форм, мають досить широку кольорову гаму, в залежності від того, який матеріал використовується для випалювання. Наприклад, цегла червона виготовляється з глини із високим вмістом заліза.

  Читати більше »