Вогнетривкі матеріали

Вогнестійкі теплоізоляційні матеріали

Постараємося розібратися в поняттях «Вогнестійкі теплоізоляційні матеріали».

Утеплення різного роду будівельних конструкцій та обладнання дає прекрасну можливість зберегти тепло в період низьких температур і зменшити витрати на обігрів. Практично всі теплоізоляційні матеріали складаються з негорючих матеріалів, що є хорошим плюсом для пожежної безпеки приміщень, в яких вони застосовуються.

Виділимо кілька основних різновидів даного сегмента товару, представленого на нашому сайті:

Азбестова тканина (або азбестове полотно, асботкань) - це вогнестійкий матеріал, який складається з щільної азбестового нитки з додаванням бавовни або віскози. Асботкань використовують як теплоізоляцію або прокладки в печах, котлах та інших об'єктах, де температура поверхні може досягати 450 ° С.

Азбестовий шнур (або асбошнур) - циліндричної форми виріб, яке виходять шляхом обвивання азбестового сердечника азбестовою пряжею. Шнур широко використовується в промисловості як ізоляційний, що ущільнює матеріал в нерухомих механізмах, трубопроводах.

Асбокартон - популярний вогнестійкий теплоізоляційний матеріал, який захищає від виникнення загорянь, в сфері теплоізоляційних робіт, а також для прокладки в різних з'єднаннях приладів. Так як азбестовий лист не запалюється, не плавиться і не виділяє токсичних з'єднань при сильному нагріванні - це надійний захист від пожеж. Застосовується для конструкцій печей і димоходів.

Базальтові теплоізоляційні мати - це щільно сплетені базальтові волокна в пористі структури плити, прошиті термостійкої ниткою. На будівельному ринку виробники пропонують мати в обкладанні з фольги, склотканини або базальтового полотна, різної щільності, товщини і розмірів. Сьогодні використовується цей теплоізоляційні матеріали для котлів, пічні і холодильні камери, а також для утеплення лазень і саун.

Картон базальтовий - натуральний вогнетривкий матеріал, який складається з дуже тонких базальтових волокон і бентонітової глини, як сполучна. Так як лист виходить супертонкий цей матеріал дуже популярний у використанні для важко доступних місць, де практично немає місця для товстої прошарку, а саме: жаростійкої прошарку між підлогою і грубкою, дахом і трубою димоходу, для ізоляції ковшів, міксерів, термобоксів.

Шнур базальтовий - він також складається з тонких волокон базальту. Може використовуватися як аналог азбестового шнура. Так само застосовується для ізоляції труб і трубопроводів, промислових агрегатів і обладнання в суднобудуванні.

Жаростійкий вогнетривкий бетон – це матеріал, який використовується для будівництва об'єктів, де є висока температура і можливість загоряння. Він складається з спеціальних добавок, які роблять його стійким до високих температур і вогню. Цей тип бетону часто використовується для будівництва печей, камінів, промислових печей та інших об'єктів, де потрібен захист від високих температур. Жаростійкий вогнетривкий бетон має високу міцність і довговічність, що робить його ідеальним вибором для таких об'єктів.

Купити дану вогнестійкі матеріали ви можете в онлайн режимі у нас на сайті, або зв'язатися з нашими фахівцями за телефонами з контактів нашого сайту для консультації у виборі потрібного матеріалу

Показати більше
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-30 з 54

Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
  1. Асбокартон КАОН 3 мм
    325,00 грн
    Ціна вказана за шт
    Переглянути
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-30 з 54

Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення