Сітки металеві

Сітки металеві

Металеві сітки є незамінними матеріалами для покращення міцності поверхонь. Вони дозволяють забезпечити захист від ударів, розриву та пошкоджень, а також покращити міцність штукатурного шару та кладки. Металеві сітки використовуються як у житловому, так і у комерційному будівництві.

Металеві штукатурні сітки допомагають забезпечити максимальну міцність штукатурного шару. Вони виготовляються з металевої проволоки і мають різні розміри. Зазвичай, металеві штукатурні сітки бувають розміром 30мх1м і скручені в рулон, але можуть мати і інші розміри. Технологія виробництва металевих штукатурних сіток полягає у зварюванні або в'язанні металевої проволоки, також є технологія просікання металевого листа з подальшим його розтягуванням.

Переваги сіток металевих

Окрім покращення міцності штукатурного шару, металеві штукатурні сітки мають ще одну перевагу – можливість використання з різними видами штукатурок і клеїв. Це дозволяє забезпечити максимальну якість роботи та стабільність конструкції.

Металеві кладочні сітки допомагають покращити міцність кладки та забезпечити захист від розриву та пошкоджень. Вони також армують підлоги при їх вирівнюванні та утепленні поверхні. Вони також виготовляються з металевої проволоки і мають різні розміри. Зазвичай, металеві кладочні сітки бувають розміром 0,38мх2,00м; 0,5мх2,00м; 1,00мх2,00м але можуть мати і інші розміри. Технологія виробництва металевих кладочних сіток полягає у зварюванні металевої проволоки за певним проміжком одне від одного.

Зазвичай сіка різних розмірів має своє призначення:

  • 0,38мх2,00м – для армування кладки стіни в півтори цеглини.
  • 0,5мх2,00м – для армування кладки стіни в дві цегли та армування підлоги.
  • 1,00мх2,00м – для армування підлоги.

Крім покращення міцності поверхонь металеві сітки мають ще одну перевагу – високу стійкість до корозії. Це дозволяє забезпечити тривалий термін експлуатації конструкції.

Обов'язково замовляйте металеву сітку та забезпечте максимальну міцність поверхні підлоги та стін. Металеві сітки – це надійний захист від ударів, розриву та пошкоджень, а також покращення міцності штукатурного шару, кладки, підлоги. Вони виготовляються з високоякісної металевої проволоки і мають різні розміри.

Замовити металеву сітку на сайті 1ni.com.ua дуже просто. Для цього необхідно заповнити форму замовлення на сайті або зателефонувати нашому менеджеру. Замовляючи металеву сітку на сайті, ви можете бути впевнені в якості продукції та швидкому виконанні замовлення.

Показати більше
Відобразити як Сітка Список

6 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

6 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення