Гіпсокартон - найнижча ціна в Києві!

Гіпсокартон - це лист, всередині якого укладено гіпс, заклеєний з двох сторін міцним картоном. Широко застосовується він для облицювання стін і стель різної складності, міжкімнатних перегородок і як сировину для декорацій. Цей будівельний матеріал - прекрасна альтернатива цегляним стінам - для перегородок. Найпоширеніша товщина, використовуваних листів це 9,5 мм і 12,5 мм, при розмірах довжини 2500 мм і шириною 1200 мм.

Гіпсокартон розрізняють за такими видами:

  • Стельовий - застосовується для виготовлення стель і як правило з листів тонший;
  • Стіновий - застосовується для виготовлення стінових перегородок або облицювання стінових площин і як правило з листів більшої товщини;
  • Вологостійкий - листи, які використовуються в приміщеннях підвищеної вологості;
  • Вогнетривкий - використовується в приміщеннях з ризиком до відкритого полум'я.

Серед переваг цього товару слід зазначити легкість в застосуванні. З ним легко працювати: легко ріжеться, дає можливість створити будь-які форми, завдяки здатності гнутися. Крім того, гіпсокартон дуже простий в монтажі. Щоб створити просту перегородку, знадобиться мінімум умінь і часу. Кріпиться цей лист за допомогою спеціальних профілів і саморізів, а в деяких випадках ще й використовуються дюбелі для гіпсокартону. Така його можливість дозволяє при влаштуванні стель реалізувати різні задумані дизайнерські форми.

Якщо Вам потрібна доставка матеріалів на об'єкт, в даному питанні з задоволенням допоможемо підібрати вигідний варіант транспортування.

Показати більше
Відобразити як Сітка Список

14 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

14 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення