Плита вологостійка OSB - купити в Києві!

Особливо підходить для будівництва будинків за каркасною технологією, завдяки своїй високій стійкості до вологи і набухання, OSB плита. Цей будматеріал має відповідні параметри міцності, що забезпечують необхідну жорсткість і стійкість конструкції будівлі.

ОСБ дошка вологостійка - це деревний матеріал майбутнього. Висока якість, екологічність як при виробництві, так і при використанні в поєднанні з універсальним застосуванням, є найбільш важливими її перевагами.

OSB плита ідеально підходить для:

  • обшивки даху,
  • спорудження зовнішніх і внутрішніх стін,
  • підлог,
  • обшивки балок.

OSB плита - це широко використовувана універсальна конструкційна дерев'яна панель, виготовлена ​​з водостійкого клею і стружок прямокутної форми, які розташовані в поперечно-орієнтованих шарах. Така плита володіє характеристиками міцності і експлуатаційними характеристиками фанери.
Панелі OSB мають малу вагу, їх легко обробляти і встановлювати, хоча і виготовляються вони в вигляді величезних безперервних листів. Зате на виході ви маєте мінімум стиків, які можуть пропускати всередину холод і шум.

Купити в Києві (Україна) ОСБ дошку вологостійку ви можете в нашому магазині 1nl.com.ua. Ми гарантуємо висококласний сервіс і комфортні умови покупки і доставки. Ви отримуєте гарантію якості за найкращими цінами. З нами легко зробити правильний вибір!

Показати більше
Відобразити як Сітка Список

11 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

11 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення