Кут фасадний з сіткою, фасадний профіль

Фасадний профіль кутовий з сіткою служить для зміцнення кутів при утепленні фасаду будівлі.

Кут фасадний з сіткою використовують для перекриття швів між плитами утеплювача на кутах будівлі або на схилах. Таким чином можна не тільки посилити кути, а й полегшити і прискорити процес обробки стін, наприклад, штукатурки. Крім того, використання фасадного куточка з сіткою запобігає появі тріщин на штукатурці.

Кут фасадний з сіткою не деформується при зміні температури і вологості, не схильний до дії речовин, які є в складі різних штукатурних сумішей.

Фасадний профіль компенсувати варіації вологості і температури, що позитивно позначається на довговічності всієї системи теплоізоляції.

Кут фасадний виготовлений з ПВХ, і не піддається корозії. А це основна проблема при використанні металевого профілю.

Конструкція системи теплоізоляції на увазі багатошаровість: утеплювач, армована сітка, штукатурка. За допомогою фасадного профілю можна значно підсилити всю конструкцію і скоротити час її монтажу.

Запобігти розтріскування штукатурки, деформацію на стиках і швах допоможе якісний кут фасадний з сіткою. Ціна на цей будматеріал є ще одним його перевагою. Купити в місті Київ фасадний профіль можна в інтернет-магазині 1nl.com.ua. Ми гарантуємо якість наших товарів, адже співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками.

Показати більше
Відобразити як Сітка Список

5 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

5 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення