Купити мінеральну вату за оптимальними цінами в Києві!

Ізоляція з мінеральної вати - що це?

Мінеральна вата - це ізоляція з каменю і скла. Вона настільки широко застосовується, що відома під кількома назвами: скловата, шлаковая вата, кам'яна вата і т.д.

Як проводиться ізоляція з мінеральної вати?

Камінь і скло, нагрівають до дуже високих температур і сплавляють разом. Розплавлений матеріал потім обертають дуже швидко, щоб сформувати волокна, схожі на бавовну.

Переваги мінеральної вати:

  • Відмінна звукоізоляція: У мінеральній ваті є велика кількість повітряних кишень, які допомагають поглинати звук.
  • Теплоізоляція: Повітряні кишені також запобігають втраті тепла.
  • Безпека: Мінеральна вата безпечна для людей. Крім того, вона вогнетривка, тобто практично негорюча, що підвищує також безпеку будівлі.
  • Ціна: На мінеральну вату звертають увагу також через її вартості. Відмінні характеристики матеріалу в поєднанні з адекватною вартістю роблять його практично незамінним.
  • Простота в обігу, транспортуванні і установці.
  • Ізоляція з мінеральної вати тонше, ніж інші ізоляційні матеріали, і менш щільна, але при цьому залишається ефективною. Відповідно, її простіше перевозити.

Де можна застосовувати ізоляцію з мінеральної вати?

Універсальність мінеральної вати не має собі рівних - вона може використовуватися в самих різних ситуаціях, включаючи горищну ізоляцію, покрівельну ізоляцію, ізоляцію порожніх стін, суцільну ізоляцію стін, трубопроводів або панелей. Вона може міститися між дерев'яними та металевими рамами, між кроквами і т.д. Це означає, що потенційне використання мінеральної вати практично безмежно.

Якщо вам потрібно купити в Києві мінеральну вату, звертайтеся в наш магазин 1nl.com.ua. З будь-яких питань, що стосуються теплоізоляції з мінеральної вати, не соромтеся дзвонити в наших фахівців з будь-якого із зазначених телефонів або писати на електронну пошту.

Показати більше
Відобразити як Сітка Список

6 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

6 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення