Шамотна цегла

Шамотна цегла це вид цегли, які зберігають свою міцність і інші характеристики навіть при впливі високих температур, а також хімічних речовин. Домогтися такого ефекту допомагає особливий склад цегли, адже якість продукції починається з якості сировини, яку використовують для виробництва:

  • Глина шамотна;
  • Порошкоподібний кокс;
  • Графітовий порошок;
  • Вкраплення коричневого кварцу.

При виробництві шамотнe цеглe обпалюють при температурі від +200 до +1500. Це також відмінно позначається на його вогнетривкості.

Ви вибрали для себе шамотну цегла? Розміри даного матеріалу можуть варіюватися: 230х113х65 мм, 250х123х65 мм, 300х150х65 мм такі габарити вважають оптимальними для перевезення і будівництва. Варто зазначити, що існують різноманітні марки шамотної цегли, але в побутовому будівництві найчастіше йдуть в хід марки ША і ШБ. Краще в будівництві об'єкта використовувати тільки шамотна або звичайний вогнетривку цеглу, щоб уникнути руйнування, яке може статися через істотну різницю вогнетривких якостей шамотного і рядового цегли. Найчастіше шамотна цегла, ціна якого досить доступна навіть для приватного будівництва, купують для зведення печей, мангалів, димоходів, камінів, котлів і т.д. Також цей вид цегли має дуже привабливі зовнішні характеристики. Але все ж, важливо пам'ятати, що шамотна цегла дуже добре вбирає вологу, і його не можна використовувати в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.

Купити шамотну цеглу в місті Київ або в інших містах України можна на сайті 1nl.com.ua. У нас ви знайдете продукцію від провідних виробників. Ми гарантуємо її якість і відповідність всім вимогам і сертифікатам. Хоча вартість цього цегли вище, ніж у звичайного рядового, ви можете заощадити на його перевезення, за рахунок меншої ваги. Наші співробітники із задоволенням допоможуть вам вибрати необхідні будівельні матеріали і проконсультують вас з приводу доставки, гарантій та оплати замовлення. З будь-яких питань ви можете звертатися до наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.

Показати більше
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-30 з 89

Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-30 з 89

Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення