Вогнетривкий мертель - ціна оптимальна!

Інтернет-магазин будматеріалів 1NL пропонує мертели для спрощення укладання та реставрації цегельних агрегатів, які регулярно відчувають вплив відкритого вогню. У 1NL ви знайдете мертель вогнетривкий для кладки марки: МП-18 Girtex, МШ-28 ВАОК, МШ-28, МШ-36 ВАОК, МШ-39 ВАОК і інші.

Мертели: особливості

Вогнетривка зчіпка для кладки складається з трьох основних компонентів: мінеральної глини, шамотного порошку і спеціальних присадок. Для отримання однорідної якісної суміші компоненти беруться в рівному співвідношенні. Готовий склад візуально схожий на цементну суміш з особливим рудуватим або коричневим відтінком.

Рекомендується, після завершення кладки, щоб мертель шамотний відстоявся не менше 2 тижнів. Під впливом температури до + 800 ° С клейовий склад стає кам'яним.
Клей мертель незамінний помічник при укладанні і ремонті:

Для отримання шва певної товщини, використовують готову суміш мертель рідкої, середньої густини або густої консистенції.
Витрата матеріалу на кладку з 100 цеглин, враховуючи розмір шва, буде від 50 до 75 кг. Мертель шамотний фасується по 25, 50 або 1000 кг. Іноді зустрічається фасування вагою 1,2 т.

Мертель вогнетривкий: властивості

Суміші мертель використовуються для цегельних будівель, які постійно контактують з високими температурами.

Мертель вогнетривкий рекомендується застосовувати для кладки вогнетривкої цегли, керамоблоков або природного каменю.

Купити мертель в Україні: склад або завод

В каталозі онлайн-магазина будматеріалів 1NL можна купити мертель зі складу компанії в Києві або з заводу-виробника. Ціна дещо відрізняється. Ми додаємо до вартості витрати на амортизацію транспортних засобів магазину. А ось для забору з заводу буде потрібно особистий транспорт.Доставляємо будматеріали в усі регіони країни власним транспортом або, за бажанням клієнтів, сервісом "Нова Пошта".Замовляйте на 1NL! Команда професіоналів допоможе зробити вірний вибір та зекономити кошти.

Відобразити як Сітка Список

7 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

7 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення