СБК цегла ручного формування

Цегла ручного формування СБК має ряд відмінних характеристик:

  • Міцність
  • Тепло- і звукоізоляція
  • Екологічність
  • Високі декоративні властивості


Особливе місце серед облицювальної цегли отримала цегла ручного формування. СБК відбирають для його виробництва особливий тип глини високої якості. Від вихідної сировини залежить якість і краса готового виробу. Колір цегли ручного формування виходить тільки природним шляхом. Виробник не використовує барвників, які можуть, в наслідок, вигоряти на сонці.

Відрізнити цеглу ручного формування від звичайного облицювальної цегли не складно, адже вона має характерний зовнішній вигляд:її поверхня состарівается штучним чином, може мати тріщини і відколи, неоднорідність кольору. Крім цього, експлуатаційні властивості такого будівельного матеріалу також перевершують звичайну лицьову цеглу.

Ціна на цеглу ручного формування СБК дозволяє купити його навіть клієнтам з середньою платоспроможністю. Доступність ціни є можливою завдяки тому, що СБК - це українська компанія. Ви можете бути впевнені в тому, що за доступну ціну отримуєте якісний і довговічний продукт. У магазині 1nl.com.ua - великий асортимент цегли ручного формування СБК. Ви маєте можливість, не виходячи з дому, придбати будівельний матеріал, який повністю задовольнить ваші бажання і вимоги.

"Слобожанська Будівельна Кераміка", або ж СБК, - це популярний виробник облицювальної цегли. Продукція цього виробника заслужила довіру не тільки в Україні, а й за кордоном.

Показати більше
Відобразити як Сітка Список

6 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

6 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення