Дюбелі для кріплення мокрого фасаду

Щоб якісно і міцно закріпити деякі види теплоізоляційних матеріалів, наприклад, пінопласт або ж минвату, необхідно вибрати спеціальні дюбелі. Дюбель для кріплення теплоізоляції повинен витримувати навантаження всієї фасадної системи. Якщо тільки вибрати його правильно, можна бути впевненим в якості і добротності цієї системи.

Дюбель для теплоізоляції які є розміри?

Навіть професіонали можуть розгубитися при виборі необхідного розміру дюбеля. Звичайно, в першу чергу потрібно звернути на вид теплоізоляційного матеріалу. По-друге, слід врахувати і те, з чого зроблена стіна, на яку буде проводиться кріплення, а також відкритість поверхні.

Найчастіше, для разом з щільними матеріалами, такими як бетон або цегла, використовують дюбель з короткою распорной базою. Для пустотілих і м'яких матеріалів, таких як газобетон, пінобетон, або саман вибирають дюбеля зі збільшеною распорной базою.

Коли передбачається, що утеплена поверхню залишиться відкритою, то важливо, щоб дюбель для теплоізоляції мав пластикову термоголовку, щоб уникнути появи потемніння фасаду в місці кріплення цвяха. Також велике значення має матеріал, з якого виготовляються дюбеля. У магазині 1nl.com.ua ви можете купити якісний і надійний дюбель для кріплення теплоізоляції. Ціна на такі дюбеля може бути трохи вище, але ми гарантуємо, що наш постачальник виготовляє їх з висококласних матеріалів.

Показати більше
Відобразити як Сітка Список

27 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

27 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення