Дорожня плитка

Дорожня плитка та тротуарна плитка, а також бруківка – все це синоніми. Це дуже простий і складний дорожній матеріал одночасно. Простий, тому що він виготовлений із звичайнісінького і досить дешевого бетону. Складний, бо вражає різноманітністю габаритів, технічних характеристик, відтінків, форм та сфер застосування. Тому виникає складність у виборі відповідної бруківки. З іншого боку, великий вибір – це краще, ніж його відсутність.

Склад та технологія виробництва

Дорожня бруківка складається з бетону класів В25 або В30. Для тротуарів використовується нижчий клас бетону, тому що навантаження на цей виріб нижче.

Тротуарна плитка виготовляється за технологією напівсухого вібропресування або вібролиття. Це досить маловитратний метод, тому собівартість кінцевого товару невисока. Зате завдяки такій технології плитка зовні дуже нагадує натуральний або штучний камінь, який на ринку коштує в рази дорожче.

Переваги тротуарної плитки

Сфера застосування дорожньої плитки

Бруківка використовується для мощення:

Купити тротуарну плитку від найкращих українських виробників (Золотий Мандарин, Авеню та ін.) Ви зможете у Києві за вигідною ціною у нашому магазині. Доставка фурними нормами або на піддонах поштучно по всій Україні.

Відобразити як Сітка Список

21 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

21 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення