Цегла для печей та камінів

Для багатьох людей затишок асоціюється з теплом. Колись, дуже давно, людина навчилася добувати вогонь, який якраз і дарував їм тепло. З тих пір вогнище - камін або піч - це символ будинку, чогось близького і рідного, а також комфорту. Навіть в сучасному світі каміни і печі не втрачають свою актуальність. Що може бути краще, ніж в холодний і дощовий день, або в розпал зими, сидіти сидіти в теплі біля палаючого вогнища?

Каміни можуть бути і декоративними, але кожен господар в першу чергу прагне, при можливості, отримати також і функціональний об'єкт інтер'єру, який не тільки буде виконувати свої прямі функції, але стане родзинкою і прикрасою будинку.

А для правильного функціонування каміна необхідно використовувати при будівництві спеціальну цеглу для кладки каміна, яка здатна витримувати високі температури. Якщо зовнішній вигляд цегли, який використовується безпосередньо для топки, не дуже важливий, то облицювальну цеглу для камінів повинен мати естетичний зовнішній вигляд. Хоча сьогодні, навіть пічної цегла може бути досить гарним, що дозволяє заощадити на облицюванні.

Цегла для каміна: які вимоги пред'являються?

 • В першу чергу, цегла для кладки каміна повина витримувати температуру до 1500 градусів. Це забезпечить пожежну безпеку конструкції.
 • Марка міцності повинна становити від М200-М300.
 • Важливим буде звернути увагу і на морозостійкість цегли, адже димоходи виходять на вулицю, де, в умовах нашого клімату, не завжди плюсова температура.
 • Ціна на облицювальну цеглу для каміна і на цеглу для кладки камінів, звичайно, вище, ніж на звичайну цеглу. Але вона зумовлена ​​специфікою цього будівельного матеріалу.

Купити облицювальну цеглу для камінів в місті Київ ви можете на сайті магазина 1nl.com.ua. У нашому каталозі знаходяться тільки товари високої якості. Ми вибираємо відомих виробників, чия продукція відповідає всім сучасним стандартам і нормам. Нашому магазині вас порадують демократичні ціни і висококласний сервіс.

Показати більше
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-30 з 156

Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
 1. Цегла М 200 Ексклюзив
  39,00 грн
  Ціна вказана за шт
  Переглянути
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-30 з 156

Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення