Клей для кладки газоблоку

Клей для для кладки газоблоку - це спеціальна клейова суха суміш. В її основі - цемент і пісок, як і в звичайному розчині для кладки, але додавання різних адгезивних і теплоізолюючих добавок робить цю суміш ідеальної для такого пінистого матеріалу як газобетон.

Ціна клею для газобетону не набагато перевищує ціну звичайного цементу, але зручність у використанні незрівнянно вище. Уже готова суміш продається в мішках, в основному по 25 кг. Вам потрібно тільки додати необхідну кількість води - і відмінний розчин готовий. Іноді може знадобитися купити клей для газоблоку і в разі роботи з іншим матеріалом, наприклад, шлако або силікатною блоком, адже він найкраще підходить для пористих матеріалів.

Сьогодні популярність газоблоків зростає з величезною швидкістю. Якщо раніше цього матеріалу довіряли тільки перегородки і внутрішні стіни, то тепер з нього будують будинки і промислові об'єкти. Ці блоки відрізняються довговічністю, легкістю в обробці і хорошими теплоізоляційними якостями.

Переваги клею для кладки газоблоку:

  • швидко і легко приготувати розчин з сухої суміші;
  • висока міцність з'єднання за рахунок додавання абразивних компонентів;
  • економічність;
  • хороша теплоізоляція;
  • звукоізоляція;
  • морозостійкість.

Купити клей для газоблоку недорого і швидко в Києві або будь-якому іншому місті України можна онлайн в магазині 1nl.com.ua. Телефонуйте нам або сформуйте замовлення через корзину. Наші менеджери завжди на зв'язку, щоб проконсультувати і порадити кращий варіант покупки.

Показати більше
Відобразити як Сітка Список

19 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

19 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення