Цегла облицювальна

Якщо необхідно купити цеглу лицьову з доставкою по Києву та регіонах України, замовляйте від 500 до 22 000 кг - доставимо в будь-яку точку країни в найкоротші терміни.В інтернет-магазині будматеріалів 1NL можна купити цеглу облицювальну зі складу або під замовлення.

Цегла облицювальна: особливості

Лицьова цегла застосовується для декору зовнішніх поверхонь будівель. Лицьова цегла є декоративним елементом і, в залежності від нюансів виготовлення і складу, ділиться на наступні види:

Вибираючи цеглу лицьову, враховуйте, що від виду каменю буде залежати не тільки естетичність будівлі, але і його довговічність.

Характеристики облицювальної цегли

Крім привабливого зовнішнього вигляду (від білого і персикового до вишневого і чорного) цегла облицювальна забезпечує будівлі:

Використання облицювального каменю дозволяє істотно заощадити на утеплювачі і матеріалах. Тому вартість матеріалу цілком виправдана.

Облицювальна цегла: розміри

Незалежно від марки виробника лицьову цеглу випускають наступних габаритів:

На практиці частіше застосовується одинарна цегла. Полуторний камінь істотно скорочує тимчасові витрати на зведення будівлі, проте використовується рідше.

Цегла облицювальна: ціна за штуку

В каталозі будматеріалів 1NL ви знайдете камінь від 4,65 гривень за одиницю. Вартість цегли ручного формування доходить до 24,1 грн і вище. Зверніть увагу, що на сайті ціна на вказана за штуку.

В асортименті інтернет-магазину 1NL представлена облицювальна цегла від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників, серед яких: Літос, Біла Церква, Керамейя, КЕРАМБРОК, Євротон, СБК та інші.

Вибирайте цеглe для декору. Ми доставимо швидко і скільки потрібно.

 

Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-30 з 144

Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
 1. Цемент LAFARGE ПЦ550 Д0
  77,50 грн
  Ціна вказана за мішок
  Переглянути
 2. Цегла Київська Русь
  -4%
  Цегла Київська Русь
  Звичайна ціна 24,10 грн Спеціальна ціна 23,10 грн
  Ціна вказана за шт
  Переглянути
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-30 з 144

Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення