Архів по місяцям: Березень 2023

 1. Блоки з цементу – які бувають?

  Блоки з цементу – це будівельні матеріали, які виготовляються із суміші цементу, піску та інших домішків. Вони можуть бути різних розмірів та форм. З них зводять стіни, фундаменти, перегородки та інші конструкції.

  Зазначимо, що такі блоки є досить популярним будівельним матеріалом, оскільки вони мають багато переваг, таких як висока міцність, довговічність, здатність протистояти впливам зовнішнього середовища, вогнестійкість та стійкість до вологості. І найголовніше, блоки з цементу є відносно доступними за ціною і можуть використовуватися для будівництва споруд різної складності – гараж, паркан, технічне приміщення тощо.

  Читати більше »
 2. Яка буває цегла?

  Цегла – один з найпопулярніших будівельних матеріалів у світі. Використовується як у великих промислових проектах, так і у зведенні житлових будинків для створення стін, фундаментів, камінів та інших будівельних конструкцій. Вироби можуть бути різних розмірів та форм, мають досить широку кольорову гаму, в залежності від того, який матеріал використовується для випалювання. Наприклад, цегла червона виготовляється з глини із високим вмістом заліза.

  Читати більше »