Армовані вироби Aeroc: перемички, плити

Пропонуємо купити армовані перемички з газобетону від лідера на ринку України Aeroc:

  • Брускові перемички - це прямокутні балки з бетону з осередками. Обгрунтованість балок гарантує об'ємне арматурне з'єднання, зварене з металевої оснастки зі спеціальною захисною обробкою. Воно є легким і теплим аналогом залізобетонних конструкцій для перекриття під дверні та віконні прорізи в стінах з газобетонних блоків в будівлях різної поверховості.
  • Плити перекриття - це особливі різновиди форм виробів у вигляді паралелепіпеда з осередками і пазами. Фортеця цих плит дозволяє використовувати їх при спорудженні міжповерхових конструкції і облицювання в якості основного матеріалу так само для утеплення і захисту від вогню.

Плити покриття - це вироби так само в особливий різновид форми у вигляді паралелепіпеда з осередками і пазами, вони виготовлені з легкого пористого матеріалу - газобетону. При цьому, з огляду на сталевому армуванню з захисними обробками, дані зразки товару мають відмінну стійкість. Їх фортеця дозволяє використовувати їх при спорудженні даху - як плоскої, так і двосхилим, а також в якості перекриття між поверхом і горищним приміщенням. Непорівнянні перевагами перемичок і плит з газобетонного матеріалу є не тільки їх легкість у вазі, що дозволяє полегшити і прискорити монтажні роботи з даною групою товару, але і значно менша теплопровідність, при цьому поступаючись перед бетоном, лише невеликим в міцності. Плити мають високу вогнетривкість, і завдяки спеціальних пазах вони легкі в кріпленні між собою. Ціна на дані вироби з газобетону залежать від їх розмірів. Купити газобетонні перемички, і плита армовані пінобетонна в Києві Ви можете в он-лайн режимі у нас на сайті або зв'язатися з нашими фахівцями за телефонами з контактів для консультації у виборі розмірів.

Показати більше
Відобразити як Сітка Список

4 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

4 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення