Утеплювач Aeroc Energy теплоізоляція для газобетону

Aeroc Energy

Загальні відомості про утеплювачі

Мінеральний утеплювач AEROC Energy це газобетонний блок щільністю D 150, який отримують способом автоклавного твердіння масиву з екологічно чистого природного сировини (пісок, цемент М500, мелене вапно, гіпс, вода). На 90% утеплювач складається з бульбашок повітря, який укладено в рівномірно розподілених порах кристалічного каркаса матеріалу. Технологія виробництва утеплювача Energy подібна з технологією виробництва газоблоку AEROC, завдяки цьому точна порізка спученого масиву на плити з заданими розмірами дозволяє отримати вироби з мінімальними геометричними відхиленнями, а автоклавної обробки сирцю-масиву стабільні експлуатаційні характеристики (міцність, щільність, теплопровідність).

 

Aeroc Energy

Технології монтажу утеплювача AEROC Energy ідентична технологій монтажу інших утеплювачів (пінополістиролу, мінеральної вати).

Область застосування AEROC Energy

  1. Зовнішнє утеплення фасадів
  2. Внутрішнє утеплення зовнішніх стін
  3. Внутрішнє утеплення або звукоізоляція перекриттів між поверхами приміщень або в підвалах
  4. Зовнішнє утеплення перекриттів приміщень (плоскі покрівлі) або підлог
  5. Утеплення скатних покрівель

 

Energy найчастіше використовується для утеплення фасадів нових малоповерхових будинків, що будуються з газобетону AEROC.

Energy завдяки легкій вазі ідеально підходить для реконструкції старих будівель (в тому числі історичних).

Переваги застосування AEROC Energy

 Утеплювач з автоклавного газобетону AEROC Energy повністю мінеральний будівельний матеріал. Відсутність в його складі органічних матеріалів гарантує негорючість і біостійкість. У мінералах нічому горіти, вони не є їжею для бактерій, грибів і рослин. В даному випадку мірою екологічності теплоізоляційних матеріалів виступає емісія в повітря продуктів розпаду синтетичних або природних полімерів. Іншими словами деполимеризация утеплювача. За цим показником утеплювач AEROC Energy з натурального мінеральної сировини знаходиться в самому низу шкали вимог. У його складі немає полімерів, тому емісія чого б то не було в повітря дорівнює нулю..

Компанія «Аерок» пройшла процедуру екологічної сертифікації продукції відповідно до вимог міжнародних екологічних стандартів серії ISO14024: 1999 і отримала екологічний сертифікат, який підтверджує екологічна перевага і безпеку газобетону AEROC.

Характеристики теплоізоляції AEROC Energy

 

Таблица_1

Витратні показники матеріалу при утепленні

 

Таблица_2 Показати більше
Відобразити як Сітка Список

4 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

4 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення