Knauf Бетонконтакт Betokontakt
Knauf Бетонконтакт Betokontakt
Гіпсова штукатурка Knauf MP 75, 30 кг (машинна)
Knauf MP 75

Knauf HP Start

140,27 грн
Ціна вказана за мішок
Є в наявності на складі - резервуйте! На складі
Артикул
3010101003
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!
Характеристики
Технічні характеристики
Торгова маркаKnauf
Вид сумішіСтартова
ПризначенняШтукатурка
ОсноваГіпсова
Стан матеріалуСуха суміш
Витрата матеріалу
К-сть води для розчину18 л на 30 кг
Термін придатності розчинової суміші, хв40
Транспортування
Упаковка30 кг
Інші характеристики
Область використанняДля внутрішніх робіт

Опис Knauf HP Start

Універсальна штукатурна суміш на основі гіпсу і вапна для внутрішньої обробки житлових приміщень, готелів, лікарень та інших приміщень зі звичайною вологістю повітря (в т.ч. кухні і ванні кімнати в житлових приміщеннях). Дуже зручна в роботі. Призначена для вирівнювання поверхні перед нанесенням декоративних покриттів.

Переваги HP START:

• не завдає шкоди шкірі;

• еластична;

• наноситься в один шар навіть при великій товщині;

• тривалий час обробки • короткі терміни висихання;

• зносостійка;

• стійка до забивання цвяхів;

• регулює температурно-вологісний режим в приміщенні;

Підготовка поверхні:

Підстава під штукатурку повинна бути очищена від пилу, явні нерівності усунуті, основа повинна бути су хім і незамерзающим.

• Бетон і легкий бетон: видалити залишки опалубки і мастильний матеріал, вича можуть утворювати тонку плівку на поверхні, потім попередньо обробити ґрунтовкою Бетонконтакт.

• Будівельні плити з тонкої деревної стружки: заздалегідь обробити ґрунтовкою Кнауф Тіфенгрунд, а потім армувати їх по всій площі сіткою Гітекс, мін.толщіна шару штукатурки 15 мм, сітка повинна бути вус тановлена ​​у верхній третині штукатурного шару.

• Плоскі стелі і готові бетонні частини: попередньо обробити ґрунтовкою Бетоконтакт.

• Цегляна кладка: якщо поверхня занадто сильно вбирає вологу, необхідно попередньо обробити її грунтовкою Кнауф Тіфенгрунд або Кнауф Хафт Емульсія.

приготовані:

Всипати суміш в чисту холодну воду (у співвідношенні 1 мішок (30кг) на 18 л води) і розмішати до однорідної кін сістенціі без грудок. Використовувати чисті ємності та інструменти, щоб уникнути скорочення термінів користування розчином. Температура основи і навколишнього середовища повинна бути не ме неї + 5 градусів Цельсія.

Порядок роботи:

Час роботи з розчином становить близько 40 хвилин. Схоплюється матеріал більше не використовувати, додавання води і додаткове перемішування тільки зовні покращують придатність суміші до використання. Протягом 30 хвилин після замішування матеріал нанести і разравнять. Мінімальна товщина шару, що наноситься становить 3 5 мм. Якщо необхідно нанести штукатурку шаром понад 15 мм, то краще це зробити в 2 шари. Перший шар ще в не схопився стані розгладити у формі ластівчин хвіст і вже після затвердіння нанести другий шар.

Витрата:

При товщині штукатурного шару 10 мм, 1 мішка (30кг) вистачає приблизно на 4,0 м2.

Залишити відгук
Ви пишете відгук про товар:Knauf HP Start